+48 886 229 290  kontakt@ajubiler.pl

Obrączki złote do -35%

Usługi jubilerskie i złotnicze

Usługi jubilerskie i złotnicze

Pracownia jubilerska i złotnicza AJubiler to najlepsze usługi jubilerskie w Bytomiu . Nasza firma  specjalizuje się w naprawie biżuterii, dopasowywaniu rozmiarów obrączek ślubnych i pierścionków,  oraz wykonywaniu unikatowej biżuterii na zamówienie. Ale to nie wszystko! W ramach naszych usług jubilerskich i złotniczych w Bytomiu  oferujemy także: naprawę i renowację biżuterii antycznej, oprawę kamieni szlachetnych, skup złota i srebra, przetapianie złota na obrączki oraz fachowe konsultacje i doradztwo. Wszelkie zlecenia wykonujemy fachowo i w atrakcyjnych terminach.

Nasi pracownicy, to doświadczeni, wysoko wykwalifikowani złotnicy, których najwyższe umiejętności potwierdzają specjalistyczne certyfikaty złotnicze i gemmologiczne. Jednak najlepszą rekomendacją jakości naszych usług jubilerskich są zadowoleni Klienci, którzy odwiedzają pracownię złotniczą i sklep  AJubiler w Bytomiu .

złotnik jubiler

Naprawa biżuterii

Naprawa biżuterii ze złota i srebra to nasza specjalność! Jeśli Twoja biżuteria została uszkodzona, a wiąże się z nią duży sentyment - odwiedź koniecznie naszą pracownię jubilerską. Przynieś nam swoje łańcuszki, pierścionki, kolczyki, bransoletki lub obrączkę! Zajmiemy się wszelkimi uszkodzeniami. Szybko otrzymasz swoje skarby z powrotem i będą wyglądały jak nowe.

Biżuteria na zamówienie

Biżuteria na zamówienie to podarunek jedyny w swoim rodzaju! Unikatowy, ponadczasowy, pochodzący prosto z serca. Potrzebujesz niebanalny prezent? Masz wymarzony projekt, który chcesz zrealizować? Wykonamy biżuterię według Twojego pomysłu. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu jubilerskiego i pracowni złotniczej w Bytomiu , na konsultacje z wykwalifikowanymi złotnikami, aby omówić szczegóły zamówienia.

AJubiler : usługi jubilerskie i złotnicze

Zapraszamy Państwa do naszego salonu jubilerskiego oraz pracowni złotniczej, które mieszczą się Bytom przy ul. Katowickiej 14. Na miejscu mogą Państwo na własne oczy zapoznać się z kunsztem pracy naszych mistrzów jubilerskich i przymierzyć wykonane wyroby. Służymy także fachową poradą dotyczącą wszelkich usług złotniczych i jubilerskich - ocenimy możliwości wykonania naprawy i jej zakres.