+48 886 229 290  kontakt@ajubiler.pl

Obrączki złote do -35%

Idealny prezent dla każdej Mamy !
IDEALNY PREZENT DLA KAŻDEJ MAMY

Mama – Twój największy wielbiciel i fan, opiekunka i powierniczka tajemnic. Zna wszystkie, najbardziej kompromitujące zdarzenia z czasów Twojego dzieciństwa i młodości ( jak to kiedy w jej spódnicy, przewiązanej w pasie wstążką, zrobiłaś suknię balową – sięgała Ci do kostek - i w jej szpilkach o 7 numerów za dużych, wybrałaś się na spacer). Cieszy się z Twoich sukcesów, drży jej serce na myśl o Twoich problemach i kłopotach. Płacze gdy Ciebie boli, śmieje się, gdy widzi radość na Twojej twarzy.

Dlatego Dzień Matki to takie wyjątkowe święto. Dla niej, by Cieszyć się Twoja obecnością i miłością, dla Ciebie by znaleźć ten wyjątkowy sposób, by okazać Jej jak bardzo ją doceniasz i jak ważna jest w Twoim życiu.

To dobry moment, by spędzić z nią więcej czasu, porozmawiać, okazać zainteresowanie. Może wybierzecie się gdzieś razem? Może zaplanujecie specjalne wydarzenie? czytaj: 5 pomysłów na prezent dla mamy, który chwyci ją za serce.

Ale jeśli postanowiłaś podarować jej biżuterię, postaram się podsunąć Ci kilka pomysłów, aby był to prezent idealny, godny Twojej Mamy.

 

 Romantyczna mama

Lubi patrzeć w rozgwieżdżone niebo. Łatwo się wzrusza. Uwielbia filmy i książki o miłości. Kiedy na głos recytuje Leśmiana, słuchającym zapiera dech i przyśpiesza bicie serca. Zawsze marzyła o dalekich podróżach i przygodach, ale kiedy odkąd jesteś na świecie, to Ciebie uważa za największy cud świata. Aby powiedzieć jej, jak bardzo ją kochasz wybierz wisiorek w kształcie serca. A na bileciku z prezentem, wyznaj, że jest dla Ciebie najważniejsza.

  Modna mama

Przed wyjściem z domu zawsze patrzy w lustro, nawet w ogródku paraduje w markowych spodniach. Ciebie strofuje za kolor lakieru do paznokci, który rzekomo jest z poprzedniego sezonu. Wszystkie przyjaciółki, nawet Twoje, uznają ją za wyrocznie w kwestii mody. Podaruj jej wisiorek ze znakiem nieskończoności – jako symbol Twojej miłości - lub bransoletkę z kamieni na gumce.

 Perfekcyjna mama

Wszystko ma pod kontrolą i starannie zaplanowane. Spaliłaby się ze wstydu, gdyby ktoś zobaczył ją bez makijażu. Jest zdania, że torebka winna harmonizować kolorystycznie z butami. Jej kalendarz naszpikowany jest spotkaniami niczym grzbiet jeża, ale dla Ciebie zawsze znajdzie czas. Podaruj jej biżuterię z perłami, które od zawsze są symbolami miłości, przyjaźni. No i będą idealnie pasować do większości jej strojów.

 Bezpretensjonalna mama

Kocha wszystkich i wszystko. Często się śmieje. Nie potrafi się długo gniewać, co nie znaczy, że nie ma własnego zdania, na każdy temat. Uważa, że dom jest do mieszkania, a nie oglądania. Strój, musi być przede wszystkim wygodny i praktyczny. W jej towarzystwie, wszyscy, bez względu na wiek, czują się, jak by znali ją od wieków. Kolczyki na sztyfcie na pewno przypadną jej do gustu. Nigdy nie odważyła się przekłuć uszu? To maże kuferek do przechowywania biżuterii?

 

  Niebieskooka mama

To w tych oczach błękitnych niczym lazur włoskiego nieba, ojciec zakochał się bez pamięci. Nawet wtedy gdy płaczą, wydają się promienieć słonecznym blaskiem. Czasami rozmarzone, czasami skupione, czasem gniewne, rzucają spojrzenia niczym błyskawice przecinające horyzont nad oceanem. Ale zawsze piękne i kochające. Podaruj biżuterię z niebieskimi szafiremi, by wyglądała jeszcze bardziej olśniewająco.

 I pamiętaj, nie ważne jaki prezent wybierzesz. Nie zapomnij tylko głośno powiedzieć, jak bardzo ją kochasz ♥ i przytulić ze wszystkich sił.