kontakt@ajubiler.pl

MENU
O firmie

Pracownia złotnicza Jubiler Bytom

Ajubiler - PRACOWNIA ZŁOTNICZA - Jubiler Bytom

Witamy!

Z starego złota wykonamy piękną, elegancką i taką jaką sobie wymarzysz biżuterię ! Jesteśmy firmą, która naprawi twoją zniszczoną biżuterię ! Gwarantujemy rzetelność, dokładność wykonania i rozsądne ceny!

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Jeżeli przeglądasz w tej chwili naszą stronę, to znaczy że dobrze trafiłeś! 

Jesteśmy rodziną firmą na solidnych złotniczych funadmentach ,  wszystko co robimy jest wykonywane  ręcznie i za pomocą najnowszych technologji  jubileskich .Wykonujemy  w naszym pracowni zamówienia według projektów i upodobania klienta i zgodnie z sztuką jubilerska. Każda biżuteria jest niepowtarzalna.Dzięki temu cieszymy się zaufaniem grona stałych klientów i Ty także możesz w  do nich dołączyć.

JAKOŚCI I STYL 

  

Nowoczesne maszyny do produkcji obrączek 

   

 

 

W naszym salonie mogą państwo naprawić oraz odnowić uszkodzoną biżuterie, która ma dla państwa wartość sentymentalną, a do tej pory leżała w pudełku . Proszę powierzyć nam swoja biżuterie a przekonają się państwo jak  łańcuszki, pierścionki, bransoletki i inne wyroby nabiorą blasku jak nowe.

Świadczymy również usługi w zakresie bezśladowego dopasowywania rozmiarów obrączek, pierścionków, niezależnie czy jest to np. obrączka gładka czy tez grawerowana .