+48 886 229 290  kontakt@ajubiler.pl

Obrączki złote do -36%

Stylizacja idealna !

Chcemy dobrze wyglądać. I powinniśmy. W końcu bardzo często o naszym sukcesie czy porażce decyduje, to jak jesteśmy postrzegani. Naśladujemy trendy mody, spędzamy godziny na zakupach i podgadaniu celebrytów, z zapartym tchem czytamy rekomendacje speców od stylizacji. Czasami nam się udaje, a czasami … no właśnie.

Oto zasady, dzięki, którym zawsze stworzysz stylizację idealną.

1. Jesteś najważniejsza /y

Twój strój winien być dobrany tak, aby współgrał z kształtem Twojej sylwetki, proporcjami poszczególnych części ciała i wagą. Nie pomoże nawet najmodniejszy i kosmicznie drogi strój, jeśli będzie się opinał, uwypuklał to, co wołałabyś, aby nie zostało zauważone. Fasonem stroju, długością czy kolorem możesz fantastycznie zarówno podkreślić jak i ukryć różne aspekty Twojej sylwetki.

2. Okazja

Dobierz stylizację odpowiednio do okazji, miejsca gdzie się wybierasz. Strój idealny na grill z przyjaciółmi nie koniecznie sprawdzi się podczas ważnego spotkania biznesowego. W jeansach i tenisówkach na wieczornym oficjalnym przyjęciu, z pewnością będziesz zwracać uwagę, lecz nie koniecznie doczekasz się pozytywnych komentarzy. Pamiętaj, inne zasady i zwyczaje dotyczące stroju panują w show biznesie a inne w kancelarii prawnej czy urzędzie.

3. Twój styl

Stylizacja doskonała, to także taka, która odzwierciadla Twój indywidualny styl i charakter. To one nadadzą stylizacji ostatecznego wyrazu. Twój strój jest jak wizytówka, sposób na oznajmienie światu „oto jestem”. Dlatego ważne jest strój dodawał Ci pewności siebie a nie ośmielał, byś czuła się swobodnie i komfortowo.

 

4. Kolory

Strój winien harmonizować i podkreślać Twoją indywidualną tonację, która wynika z Twojego dominującego koloru (oczy, włosy, karnacja). Ważne jest również, aby kolory wykorzystane w stylizacji wzajemnie ze sobą harmonizowały, uzupełniały się lub tworzyły kontrast, lecz zawsze sprawiały wrażenie uporządkowanej całości a nie przypadkowego chaosu.

 

5. Dodatki

Odpowiednio dobranie dodatki, buty, torebka a przede wszystkim biżuteria podkreślają czy wręcz nadają charakter naszej stylizacji. Biurową sukienkę, zamienimy w koktajlową kreację, dodając do niej eleganckie buty na wysokim obcasie, mała torebkę oraz zdecydowaną biżuterię. Pamiętajmy, aby również dodatki, wpisywały się w wybraną kolorystykę stroju. Kolczyki z niebieskimi topazami, świetnie podkreślą błękit twoich oczu. Bezbarwne kamienie (diamenty, białe topazy czy cyrkonie) rozświetlą i dodadzą blasku, harmonijnie komponując się z resztą stroju.

W naszym sklepie pogrupowaliśmy biżuterię nie tylko według  kamienia szlachetnego w wyrobie ale także dominującego koloru kamienia, by łatwiej było Ci dokonać wyboru.

 

To jak wyglądasz ma nie tylko znaczący wpływ na Twoje otoczenie, ale także na Ciebie! Kiedy czujesz się pewnie w swoim stroju, wszystko idzie jak z płatka, a wszyscy podziwiają i Ciebie i Twoje osiągnięcia.