kontakt@ajubiler.pl        Obrączki RABAT do -25%

MENU
O firmie

O firmie

Ajubiler - PRACOWNIA ZŁOTNICZA - Bytom

Witamy!

Z starego złota wykonamy piękną, elegancką i taką jaką sobie wymarzysz biżuterię ! Jesteśmy firmą, która naprawi twoją zniszczoną biżuterię ! Gwarantujemy rzetelność, dokładność wykonania i rozsądne ceny!

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Jeżeli przeglądasz w tej chwili naszą stronę, to znaczy że dobrze trafiłeś! 

Jesteśmy małą firmą ale na solidnych złotniczych funadmentach ,  wszystko co robimy jest ręcznie i za pomocą najnowszych maszyn jubileskich zwytwarzane w naszym zakładzie, wedle życzenia i upodobania klienta a i zgodnie z sztuką jubilerska. Każda biżuteria jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Dzięki temu cieszymy się zaufaniem grona stałych klientów i Ty także możesz w  do nich dołączyć.

W naszym salonie mogą państwo naprawić oraz odnowić uszkodzoną biżuterie, która ma dla państwa wartość sentymentalną, a do tej pory leżała w pudełku . Proszę powierzyć nam swoja biżuterie a przekonają się państwo jak  łańcuszki, pierścionki, bransoletki i inne wyroby nabiorą blasku jak nowe.

Świadczymy również usługi w zakresie bezśladowego dopasowywania rozmiarów obrączek, pierścionków, niezależnie czy jest to np. obrączka gładka czy tez grawerowana .