+48 886 229 290  kontakt@ajubiler.pl

Obrączki złote do -36%

Jak powstaje biżuteria?
Nawet najnowocześniejsze maszyny nie zastąpią talentu i wiedzy doświadczonego złotnika. W ten sposób powstaje najpiękniejsza biżuteria dostępna w salonach AJubiler.

Na początku jest wizja i pomysł. Tutaj wszystko się zaczyna. Artysta tworzy wstępny szkic swojej kreacji na papierze. Rysuje ołówkiem obraz, który podpowiada mu wyobraźnia. Twórca, inspirowany otaczającym światem, przelewa na papier ogólny wygląd biżuterii, pokazuje kształty, motywy. Projektant wskazuje kierunek, w którym chce zmierzać.

Pomimo, że jakość jest sprawdzana na każdym etapie produkcji, nic nie zastąpi oka eksperta, który na końcu stwierdza czy nasza biżuteria spełnia wszystkie standardy,  by mogła trafić do salonu AJubiler.  Robimy tak zawsze, by każdy klient był zadowolony z zakupu i polecał Salony Jubilerskie AJubiler swoim przyjaciołom.

Tworzenie biżuterii to prawdziwa sztuka. Wykonanie nawet najprostszego wzoru wymaga wiedzy, doświadczenia i kunsztu złotnika . Jest procesem bardziej skomplikowanym i pracochłonnym, niż może się wydawać, kiedy bierzemy do ręki biżuterię w salonie jubilerskim.

Zawód jubilera wymaga cierpliwości, wprawnej ręki i oka. Mistrzostwo zarezerwowane jest dla wybranych, którzy mają wyobraźnię,  upór i  talent. Zawód, który daje ogromną satysfakcję z tworzenia klasycznie pięknych, za pomocą najprostszych narzędzi i tradycyjnych technik. 
Prawdziwemu mistrzowi wystarczą nożyce, młotki , pilniki i czas, by tchnąć duszę w kawałek szlachetnego kruszcu. Postaramy się przybliżyć Państwu tradycyjne, nowoczesne i oryginalne techniki zdobnicze, którymi posługują się twórcy najpiękniejszej biżuterii dostępnej w salonach  AJubiler .